Статистика

Rambler's Top100 Яндекс.Метрика
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru

Разработка сайтов - SAITRON

Календарь соревнований по дзюдо на 2014 год

1 06-16.01 Міжнародний НТЗ Австрія
3 17-31.01 НТЗ до Кубків світу ОНСЦ "Конча-Заспа"
  24-26.01 Відкритий Континентальний Кубок Марокко, Касабланка
25-26.01 ІV Дитячий Фестиваль дзюдо серед юнаків 2000-03, 2004-05 рр.н. м. Київ
5 31.01-02.02 Відкритий Континентальний Кубок Болгарія, м. Софія
31.01-02.02 Відкритий чемпіонат Бельгії (юніорки, жінки) Бельгія, м. Арлон
31.01-02.02 Відкритий чемпіонат Бельгії (чоловіки) Бельгія, м. Візе
01-02.02 ВТ пам'яті М.Тагірова серед юнаків та дівчат 1999-01, юнаків 2000-01 р.н. м. Кременчук
6 03-06.02 Міжнародний НТЗ Бельгія, м.Спа
07-13.02 МТ Великий Шолом + НТЗ Фpанція, м. Париж
7 11-14.02 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (1997-99 р.н.) м. Луцьк
14-15.02 ВТ пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, афганців  м. Луцьк
14-15.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Італія, м. Рим
14-16.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Австpія, м. Оберварт
8 20-27.02 МТ Гран Прі + НТЗ Німеччина, м. Дюссельдорф
22.02 Чемпіонат України серед ветеранів м. Київ
9 28.02-02.03 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Чехія, м. Прага
28.02-02.03 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Польща, м. Варшава
01-02.03 ХХVІ Меморіал І.М. Прищепи серед юнаків 1998-99 р.н.  м. Дніпропетровськ
10 04-07.03 Чемпіонат України, командний чемпіонат серед юніорів та юніорок до 21 року (1994-99 р.н.) м. Одеса
07-12.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Хорватія, м. Загреб
11 13-22.03 Міжнародний тренувальний табір Чехія, м. Німбурк
14-29.03 НТЗ НСБ "Заросляк"
14-15.03 ВТ "Київська весна" серед юнаків та дівчат 1999-01 р.н. м. Київ
14-16.03 Відкритий Континентальний Кубок Уругвай, м. Монтевідео
14-19.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Туреччина, м. Анталія
14-20.03 Кубок Європи серед юніорів та юніоров до 21 року + НТЗ Португалія, м. Коімбра
16-27.03 НТЗ до Кубків Європи серед юнаків та дівчат до 18 років м. Київ
12 21-23.03 Відкритий Континентальний Кубок Аргентина, м. Буенос-Айрес
20-23.03 МТ Гран Прі Грузія, м. Тбілісі
13 27-30.03 МТ Гран Прі Туреччина, м. Самсун
28-30.03 Кубок Європи Боснія Герцеговина, м.Сараєво
28.03-02.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ  Україна, м. Київ
14 01-05.04 Міжнародний НТЗ Угорщина, м. Тата
02-05.04 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (1999-2000 р.н.) м. Луцьк
04-09.04 Кубок Європи серед юнаків та  дівчат до 18 років + НТЗ Росія, м. Твер 
04-10.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Греція, м. Салонікі
15 08-22.04 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи ОНСЦ "Конча-Заспа"
11-13.04 ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка м. Луцьк
11-16.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Португалія, м. Коімбра
12-13.04 Дитяча ліга (2002-03 рр.н.) м. Донецьк
16 18-23.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Росія, м. Санкт-Петербург
17 23-27.04 Чемпіонат Європи (чоловіки, жінки) + командний чемпіонат Франція, м. Монпельє
25-30.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Румунія, м. Пітешті
25-30.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Італія, м. Ліньяно
25-26.04 Відкритий ВТ "Кубок Динамо" серед юнаків   м. Львів
26.04 ВТ на призи Н. Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-03, 2004-05 рр.н. м. Київ
18 01-04.05 МТ Великий Шолом Азербайджан, м. Баку
02-04.05 Відкритий ВТ, присвячений Дню Перемоги на честь С. Цибульського серед юніорів 1993-98 р.н. м. Запоріжжя
02-07.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Німеччина, м. Берлін
02-08.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Фpанція, м. Ліон
02-16.05 НТЗ до Кубків Європи серед юнаків та дівчат до 18 років, юніорів та юніорок до 21 року м. Луцьк
03-04.05 Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 2000-02 р.н. м. Харків
19 05-07.05 Відкритий ВТ "Кубок Перемоги" серед юнаків та дівчат 1998-2000, 2001-03 рр.н., ВТ серед жінок м. Суми
09-14.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Чехія, м. Тепліце
09-15.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Литва, м. Каунас 
09-11.05 Кубок Європи Великобританія, м. Лондон
10-11.05 ХІ МТ "Європа" серед юнаків 1998-99, 2000-01, 2002-03, 2004-05 р.н., дівчат 1998-01 р.н. м. Одеса
20 12-21.05 Міжнародний НТЗ Туреччина, м. Анталія
16-18.05 Кубок Європи Росія, м. Оренбург
16-21.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ Польща, м. Бєльсько-Бяла
16-22.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років + НТЗ Україна, м. Київ
17-18.05 ВТ, присвячений Дню Перемоги серед юнаків та дівчат 1998-00 рр.н. м. Алчевськ, Луганська обл.
21 22-24.05 Відкритий Кубок України м. Суми
23-28.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років + НТЗ Іспанія, м. Ла Коруна
23-25.05 ВТ пам'яті М.Пруднікова серед юнаків та дівчат 1999-00, 2001-02 рр.н. м. Ясинувата, Донецька обл.
23-25.05 МТ Майстер  Росія, м. Тюмень
22 ПОЧАТОК ОЛІМПІЙСЬКОГО ВІДБОРУ
30.05-01.06 Відкритий Континентальний Кубок Іспанія, м. Мадрид
30.05-05.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Австрія, м. Лейбніц
31.05-01.06 ВТ "Кодокан" серед юнаків м. Одеса
23 04-08.06 Чемпіонат Європи серед ветеранів м. Донецьк
05-08.06 МТ Гран Прі Куба, м. Гавана
06-12.06 Відкритий ВТ "Пам'ять" серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03, 2004-05 рр.н. + НТЗ м. Очаків, Миколаївська обл
24 10-19.06 Міжнародний НТЗ Білорусь, м. Мінськ
13-19.06 Кубок Європи + НТЗ Словенія, м. Целє
13-27.06 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 18 років ОНСЦ "Конча-Заспа"
25 20-22.06 МТ Гран Прі Угорщина, м. Будапешт
26 25-29.06 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 18 років  Греція, м. Афіни
26.06-09.07 НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року НСБ "Заросляк"
27 04-11.07 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Кастеллдефелс
03-06.07 МТ Гран Прі Монголія, м. Улан-Батор
28 11-17.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Угорщина, м. Пакш
11-17.07 Кубок Європи + НТЗ Німеччина, м. Зіндельфінген
11-16.07 МТ Великий Шолом + НТЗ Росія, м. Тюмень
29 17-27.07 Міжнародний НТЗ Росія, м. Сочі
18-24.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Польща, м. Вроцлав
30 25-31.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Чехія, м. Прага+Німбурк
31 01-07.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ Німеччина, м. Берлін
01-03.08 Відкритий Континентальний Кубок США, м. Майамі
33 13-27.08 Заключний НТЗ до чемпіонату світу ОНСЦ "Конча-Заспа"
17-21.08 ІІ Юнацькі олімпійські ігри Кітай, м. Нанкін
34 22-27.08 Відкритий ВТ "Літо-2014" серед юнаків та дівчат 1998-00, юнаків 2001-03 рр.н. + НТЗ м. Гаспра, АР Крим
23-24.08 ВТ "Кубок Донбасу" (чоловіки) м. Красноармійськ, Донецька обл.
24-31.08 Чемпіонат світу, командний чемпіонат Росія, м. Челябінськ
36 05-07.09 Кубок Європи Словаччина, м. Братислава
05-07.09 ВТ на призи льотчика-космонавта О.А. Леонова (чоловіки) м. Кременчук
06-19.09 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року ОНСЦ "Конча-Заспа"
37 08-10.09 Чемпіонат ФСТ "Динамо" м. Львів
12-14.09 МТ Гран Прі Хорватія, м. Рієка
12-14.09 ВТ на призи Олімпійського чемпіона С. Новікова серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03 рр.н.  м. Кіровоград
38 18-21.09 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Румунія, м. Бухарест
19-21.09 Кубок Європи Фінляндія, м. Тампере
19-21.09 Відкритий Кубок Києва серед юнаків та дівчат 1998-00 р.н. м. Київ
19-20.09 ВТ "Кубок Скіфів" серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-06 р.н. м. Херсон
39 24-26.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років (1992-99р.н.) м. Донецьк
26-28.09 ВТ пам'яті Зипа В.С. серед юнаків 1998-99, 2001-02 рр.н. м. Урзуф, Донецька обл.
26-28.09 Кубок Європи Сербія, м. Белград
26-28.09 Відкритий Континентальний Кубок  Естонія, м. Таллінн
28-29.09 ВТ пам'яті ЗТУ А.Матюшенка м. Одеса
40 03-05.10 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Португалія, м. Лісабон
03-05.10 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Великобританія, м. Глазго
03-08.10 МТ "Кубок Закарпаття" (юнаки, дівчата 1998-00 рр.н.) + НТЗ м. Ужгород
41 09-23.10 Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок до 21 року ОНСЦ "Конча-Заспа"
09-12.10 МТ Гран Прі Казахстан, м. Алмати
10-12.10 ВТ "Кубок федерації дзюдо м. Києва" (юніори, юніорки 1996-99 рр.н.) м. Київ
42 13-18.10 Міжнародний НТЗ Італія, м. Рим
14-16.10 ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 1999-00, 2002-2003 рр.н. м. Кременчук
16-19.10 МТ Гран Прі Узбекистан, м. Ташкент
43 21-26.10 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 21 року США, м. Майамі
24-29.10 Кубок Європи + НТЗ Швеція, м. Борас
25-26.10 Фестиваль дзюдо м. Донецьк
25-26.10 Відкритий абсолютний чемпіонат України м. Донецьк
44 29.10-01.11 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (1998-99 р.н.) м. Черкаси
29.10-01.11 МТ Гран Прі ОАЕ, м. Абу-Дабі
31.10-02.11 Кубок Європи Іспанія, м. Малага
01-02.11 Відкритий ВТ з дзюдо "Світ дитини" серед юнаків, дівчат та дорослих м. Львів
45 02-15.11 Заключний НТЗ до ЧЄ серед молоді до 23 років ОНСЦ "Конча-Заспа"
03-07.11 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Малага
07-09.11 Відкритий Континентальний Кубок Маврикій, м. Порт-Луіс 
07-09.11 Відкритий ВТ, присвячений 71-й річниці визволення м. Києва серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. м. Київ
46 12-13.11 Відкритий ВТ "Золота осінь" серед юнаків та дівчат 1999-00, 2001-03 р.н.  м. Харків
13-16.11 Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років Польща, м. Вроцлав
13-17.11 Відкритий Континентальний Кубок Самоа, м. Апіа
47 19-22.11 Чемпіонат України, командний чемпіонат України м. Луганськ
20-23.11 МТ Гран Прі Китай, м. Квіндао
21-23.11 Відкритий ВТ пам'яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. м. Луцьк
48 27-30.11 МТ Гран Прі Корея, м. Джеджу
49 04-07.12 МТ Великий Шолом Японія, м. Токіо 
05.12 Тренерська рада м. Київ
05-06.12 ВТ "Кубок федерації дзюдо Одеської області" серед юнаків м. Одеса
06-07.12 ВТ пам'яті Г.І.Малинка м. Харків
50 11-23.12 НТЗ за призначенням
12-24.12 НТЗ збірної команди середі юнаків та дівчат, юніорів та юніорок за призначенням
12-14.12 ВТ пам'яті В.Гоферта серед юнаків 1998-00, дівчат 2001-02 р.н. м. Житомир
12-13.12 ВТ командний турнір пам'яті ЗТУ О.П.Просовського серед юніорів 1995-97 р.н. м. Київ
13-14.12 ВТ пам'яті В.Березюка серед юнаків 1999-00, 2001-03 р.н. м. Харків
52 26-28.12 ВТ пам'яті В.Єрмоченка серед юнаків 1998-00, 2001-02 р.н. м. Горлівка, Донецька обл.
       
       
??? 20-21.06? ВТ "Азовська хвиля" серед юнаків та дівчат 2000-02, 2003-04 рр.н. м. Геничеськ, Херсонська обл.
??? 25-29.06 ВТ "Кримський сувенір" серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н.+ НТЗ м. Гаспра, АР Крим
??? 19-20.12 ВТ "Сніжинка" серед юнаків і дівчат 1997-99, 2005-07 рр.н. м. Херсон
??? 19-20.09 ВТ "Кубок Донбаса" серед юнаків та дівчат 2001-03 рр.н. м. Алчевськ, Луганська обл.