Разработка сайтов - SAITRON
1 | 06-16.01 | Міжнародний НТЗ | Австрія |
3 | 17-31.01 | НТЗ до Кубків світу | ОНСЦ "Конча-Заспа" |
24-26.01 | Відкритий Континентальний Кубок | Марокко, Касабланка | |
25-26.01 | ІV Дитячий Фестиваль дзюдо серед юнаків 2000-03, 2004-05 рр.н. | м. Київ | |
5 | 31.01-02.02 | Відкритий Континентальний Кубок | Болгарія, м. Софія |
31.01-02.02 | Відкритий чемпіонат Бельгії (юніорки, жінки) | Бельгія, м. Арлон | |
31.01-02.02 | Відкритий чемпіонат Бельгії (чоловіки) | Бельгія, м. Візе | |
01-02.02 | ВТ пам'яті М.Тагірова серед юнаків та дівчат 1999-01, юнаків 2000-01 р.н. | м. Кременчук | |
6 | 03-06.02 | Міжнародний НТЗ | Бельгія, м.Спа |
07-13.02 | МТ Великий Шолом + НТЗ | Фpанція, м. Париж | |
7 | 11-14.02 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (1997-99 р.н.) | м. Луцьк |
14-15.02 | ВТ пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, афганців | м. Луцьк | |
14-15.02 | Відкритий Континентальний Кубок (жінки) | Італія, м. Рим | |
14-16.02 | Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) | Австpія, м. Оберварт | |
8 | 20-27.02 | МТ Гран Прі + НТЗ | Німеччина, м. Дюссельдорф |
22.02 | Чемпіонат України серед ветеранів | м. Київ | |
9 | 28.02-02.03 | Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) | Чехія, м. Прага |
28.02-02.03 | Відкритий Континентальний Кубок (жінки) | Польща, м. Варшава | |
01-02.03 | ХХVІ Меморіал І.М. Прищепи серед юнаків 1998-99 р.н. | м. Дніпропетровськ | |
10 | 04-07.03 | Чемпіонат України, командний чемпіонат серед юніорів та юніорок до 21 року (1994-99 р.н.) | м. Одеса |
07-12.03 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Хорватія, м. Загреб | |
11 | 13-22.03 | Міжнародний тренувальний табір | Чехія, м. Німбурк |
14-29.03 | НТЗ | НСБ "Заросляк" | |
14-15.03 | ВТ "Київська весна" серед юнаків та дівчат 1999-01 р.н. | м. Київ | |
14-16.03 | Відкритий Континентальний Кубок | Уругвай, м. Монтевідео | |
14-19.03 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Туреччина, м. Анталія | |
14-20.03 | Кубок Європи серед юніорів та юніоров до 21 року + НТЗ | Португалія, м. Коімбра | |
16-27.03 | НТЗ до Кубків Європи серед юнаків та дівчат до 18 років | м. Київ | |
12 | 21-23.03 | Відкритий Континентальний Кубок | Аргентина, м. Буенос-Айрес |
20-23.03 | МТ Гран Прі | Грузія, м. Тбілісі | |
13 | 27-30.03 | МТ Гран Прі | Туреччина, м. Самсун |
28-30.03 | Кубок Європи | Боснія Герцеговина, м.Сараєво | |
28.03-02.04 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Україна, м. Київ | |
14 | 01-05.04 | Міжнародний НТЗ | Угорщина, м. Тата |
02-05.04 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (1999-2000 р.н.) | м. Луцьк | |
04-09.04 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Росія, м. Твер | |
04-10.04 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Греція, м. Салонікі | |
15 | 08-22.04 | Заключний НТЗ до чемпіонату Європи | ОНСЦ "Конча-Заспа" |
11-13.04 | ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка | м. Луцьк | |
11-16.04 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Португалія, м. Коімбра | |
12-13.04 | Дитяча ліга (2002-03 рр.н.) | м. Донецьк | |
16 | 18-23.04 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Росія, м. Санкт-Петербург |
17 | 23-27.04 | Чемпіонат Європи (чоловіки, жінки) + командний чемпіонат | Франція, м. Монпельє |
25-30.04 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Румунія, м. Пітешті | |
25-30.04 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Італія, м. Ліньяно | |
25-26.04 | Відкритий ВТ "Кубок Динамо" серед юнаків | м. Львів | |
26.04 | ВТ на призи Н. Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-03, 2004-05 рр.н. | м. Київ | |
18 | 01-04.05 | МТ Великий Шолом | Азербайджан, м. Баку |
02-04.05 | Відкритий ВТ, присвячений Дню Перемоги на честь С. Цибульського серед юніорів 1993-98 р.н. | м. Запоріжжя | |
02-07.05 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Німеччина, м. Берлін | |
02-08.05 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Фpанція, м. Ліон | |
02-16.05 | НТЗ до Кубків Європи серед юнаків та дівчат до 18 років, юніорів та юніорок до 21 року | м. Луцьк | |
03-04.05 | Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 2000-02 р.н. | м. Харків | |
19 | 05-07.05 | Відкритий ВТ "Кубок Перемоги" серед юнаків та дівчат 1998-2000, 2001-03 рр.н., ВТ серед жінок | м. Суми |
09-14.05 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Чехія, м. Тепліце | |
09-15.05 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Литва, м. Каунас | |
09-11.05 | Кубок Європи | Великобританія, м. Лондон | |
10-11.05 | ХІ МТ "Європа" серед юнаків 1998-99, 2000-01, 2002-03, 2004-05 р.н., дівчат 1998-01 р.н. | м. Одеса | |
20 | 12-21.05 | Міжнародний НТЗ | Туреччина, м. Анталія |
16-18.05 | Кубок Європи | Росія, м. Оренбург | |
16-21.05 | Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років + НТЗ | Польща, м. Бєльсько-Бяла | |
16-22.05 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років + НТЗ | Україна, м. Київ | |
17-18.05 | ВТ, присвячений Дню Перемоги серед юнаків та дівчат 1998-00 рр.н. | м. Алчевськ, Луганська обл. | |
21 | 22-24.05 | Відкритий Кубок України | м. Суми |
23-28.05 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років + НТЗ | Іспанія, м. Ла Коруна | |
23-25.05 | ВТ пам'яті М.Пруднікова серед юнаків та дівчат 1999-00, 2001-02 рр.н. | м. Ясинувата, Донецька обл. | |
23-25.05 | МТ Майстер | Росія, м. Тюмень | |
22 | ПОЧАТОК ОЛІМПІЙСЬКОГО ВІДБОРУ | ||
30.05-01.06 | Відкритий Континентальний Кубок | Іспанія, м. Мадрид | |
30.05-05.06 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Австрія, м. Лейбніц | |
31.05-01.06 | ВТ "Кодокан" серед юнаків | м. Одеса | |
23 | 04-08.06 | Чемпіонат Європи серед ветеранів | м. Донецьк |
05-08.06 | МТ Гран Прі | Куба, м. Гавана | |
06-12.06 | Відкритий ВТ "Пам'ять" серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03, 2004-05 рр.н. + НТЗ | м. Очаків, Миколаївська обл | |
24 | 10-19.06 | Міжнародний НТЗ | Білорусь, м. Мінськ |
13-19.06 | Кубок Європи + НТЗ | Словенія, м. Целє | |
13-27.06 | Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 18 років | ОНСЦ "Конча-Заспа" | |
25 | 20-22.06 | МТ Гран Прі | Угорщина, м. Будапешт |
26 | 25-29.06 | Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 18 років | Греція, м. Афіни |
26.06-09.07 | НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року | НСБ "Заросляк" | |
27 | 04-11.07 | Міжнародний НТЗ | Іспанія, м. Кастеллдефелс |
03-06.07 | МТ Гран Прі | Монголія, м. Улан-Батор | |
28 | 11-17.07 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Угорщина, м. Пакш |
11-17.07 | Кубок Європи + НТЗ | Німеччина, м. Зіндельфінген | |
11-16.07 | МТ Великий Шолом + НТЗ | Росія, м. Тюмень | |
29 | 17-27.07 | Міжнародний НТЗ | Росія, м. Сочі |
18-24.07 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Польща, м. Вроцлав | |
30 | 25-31.07 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Чехія, м. Прага+Німбурк |
31 | 01-07.08 | Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року + НТЗ | Німеччина, м. Берлін |
01-03.08 | Відкритий Континентальний Кубок | США, м. Майамі | |
33 | 13-27.08 | Заключний НТЗ до чемпіонату світу | ОНСЦ "Конча-Заспа" |
17-21.08 | ІІ Юнацькі олімпійські ігри | Кітай, м. Нанкін | |
34 | 22-27.08 | Відкритий ВТ "Літо-2014" серед юнаків та дівчат 1998-00, юнаків 2001-03 рр.н. + НТЗ | м. Гаспра, АР Крим |
23-24.08 | ВТ "Кубок Донбасу" (чоловіки) | м. Красноармійськ, Донецька обл. | |
24-31.08 | Чемпіонат світу, командний чемпіонат | Росія, м. Челябінськ | |
36 | 05-07.09 | Кубок Європи | Словаччина, м. Братислава |
05-07.09 | ВТ на призи льотчика-космонавта О.А. Леонова (чоловіки) | м. Кременчук | |
06-19.09 | Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року | ОНСЦ "Конча-Заспа" | |
37 | 08-10.09 | Чемпіонат ФСТ "Динамо" | м. Львів |
12-14.09 | МТ Гран Прі | Хорватія, м. Рієка | |
12-14.09 | ВТ на призи Олімпійського чемпіона С. Новікова серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03 рр.н. | м. Кіровоград | |
38 | 18-21.09 | Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 21 року | Румунія, м. Бухарест |
19-21.09 | Кубок Європи | Фінляндія, м. Тампере | |
19-21.09 | Відкритий Кубок Києва серед юнаків та дівчат 1998-00 р.н. | м. Київ | |
19-20.09 | ВТ "Кубок Скіфів" серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-06 р.н. | м. Херсон | |
39 | 24-26.09 | Чемпіонат України серед молоді до 23 років (1992-99р.н.) | м. Донецьк |
26-28.09 | ВТ пам'яті Зипа В.С. серед юнаків 1998-99, 2001-02 рр.н. | м. Урзуф, Донецька обл. | |
26-28.09 | Кубок Європи | Сербія, м. Белград | |
26-28.09 | Відкритий Континентальний Кубок | Естонія, м. Таллінн | |
28-29.09 | ВТ пам'яті ЗТУ А.Матюшенка | м. Одеса | |
40 | 03-05.10 | Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) | Португалія, м. Лісабон |
03-05.10 | Відкритий Континентальний Кубок (жінки) | Великобританія, м. Глазго | |
03-08.10 | МТ "Кубок Закарпаття" (юнаки, дівчата 1998-00 рр.н.) + НТЗ | м. Ужгород | |
41 | 09-23.10 | Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок до 21 року | ОНСЦ "Конча-Заспа" |
09-12.10 | МТ Гран Прі | Казахстан, м. Алмати | |
10-12.10 | ВТ "Кубок федерації дзюдо м. Києва" (юніори, юніорки 1996-99 рр.н.) | м. Київ | |
42 | 13-18.10 | Міжнародний НТЗ | Італія, м. Рим |
14-16.10 | ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 1999-00, 2002-2003 рр.н. | м. Кременчук | |
16-19.10 | МТ Гран Прі | Узбекистан, м. Ташкент | |
43 | 21-26.10 | Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 21 року | США, м. Майамі |
24-29.10 | Кубок Європи + НТЗ | Швеція, м. Борас | |
25-26.10 | Фестиваль дзюдо | м. Донецьк | |
25-26.10 | Відкритий абсолютний чемпіонат України | м. Донецьк | |
44 | 29.10-01.11 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (1998-99 р.н.) | м. Черкаси |
29.10-01.11 | МТ Гран Прі | ОАЕ, м. Абу-Дабі | |
31.10-02.11 | Кубок Європи | Іспанія, м. Малага | |
01-02.11 | Відкритий ВТ з дзюдо "Світ дитини" серед юнаків, дівчат та дорослих | м. Львів | |
45 | 02-15.11 | Заключний НТЗ до ЧЄ серед молоді до 23 років | ОНСЦ "Конча-Заспа" |
03-07.11 | Міжнародний НТЗ | Іспанія, м. Малага | |
07-09.11 | Відкритий Континентальний Кубок | Маврикій, м. Порт-Луіс | |
07-09.11 | Відкритий ВТ, присвячений 71-й річниці визволення м. Києва серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. | м. Київ | |
46 | 12-13.11 | Відкритий ВТ "Золота осінь" серед юнаків та дівчат 1999-00, 2001-03 р.н. | м. Харків |
13-16.11 | Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років | Польща, м. Вроцлав | |
13-17.11 | Відкритий Континентальний Кубок | Самоа, м. Апіа | |
47 | 19-22.11 | Чемпіонат України, командний чемпіонат України | м. Луганськ |
20-23.11 | МТ Гран Прі | Китай, м. Квіндао | |
21-23.11 | Відкритий ВТ пам'яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. | м. Луцьк | |
48 | 27-30.11 | МТ Гран Прі | Корея, м. Джеджу |
49 | 04-07.12 | МТ Великий Шолом | Японія, м. Токіо |
05.12 | Тренерська рада | м. Київ | |
05-06.12 | ВТ "Кубок федерації дзюдо Одеської області" серед юнаків | м. Одеса | |
06-07.12 | ВТ пам'яті Г.І.Малинка | м. Харків | |
50 | 11-23.12 | НТЗ | за призначенням |
12-24.12 | НТЗ збірної команди середі юнаків та дівчат, юніорів та юніорок | за призначенням | |
12-14.12 | ВТ пам'яті В.Гоферта серед юнаків 1998-00, дівчат 2001-02 р.н. | м. Житомир | |
12-13.12 | ВТ командний турнір пам'яті ЗТУ О.П.Просовського серед юніорів 1995-97 р.н. | м. Київ | |
13-14.12 | ВТ пам'яті В.Березюка серед юнаків 1999-00, 2001-03 р.н. | м. Харків | |
52 | 26-28.12 | ВТ пам'яті В.Єрмоченка серед юнаків 1998-00, 2001-02 р.н. | м. Горлівка, Донецька обл. |
??? | 20-21.06? | ВТ "Азовська хвиля" серед юнаків та дівчат 2000-02, 2003-04 рр.н. | м. Геничеськ, Херсонська обл. |
??? | 25-29.06 | ВТ "Кримський сувенір" серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н.+ НТЗ | м. Гаспра, АР Крим |
??? | 19-20.12 | ВТ "Сніжинка" серед юнаків і дівчат 1997-99, 2005-07 рр.н. | м. Херсон |
??? | 19-20.09 | ВТ "Кубок Донбаса" серед юнаків та дівчат 2001-03 рр.н. | м. Алчевськ, Луганська обл. |